Officiële wedstrijdkalender 2022-2023
EERSTE DEEL
27 augustus 2022
Voorronde beker
1
…./….
8
…./….
2
…./….
9
…./….
3
…./….
10
…./….
4
…./….
11
…./….
5
…./….
12
…./….
6
…./….
13
…./….
7
…./….
Herplaatste wedstrijden
3 september 2022
1e afd
16:00
PSG
Lieske B
…./….
16:00
A'gon
Munte
…./….
16:15
Elaba
Lieske A
…./….
17:15
Real Gantoise
Pink Flamingo's
…./….
13:30
Dynamo Kahuna
Omgek Wereld
…./….
17:15
G&B Allstars
Samurai
…./….
vrij
Royal Legia Gent
2e afd
13:30
Willen Is Kunnen
Greko
…./….
15:15
Yellow Riskers
Racso
…./….
14:00
Heilig Hart 2.0
Flandria
…./….
15:40
Daring Gent
Bavegem
…./….
3e afd
16:00
Linkeroever
Sportman
…./….
15:00
De Roos
Jugentus
…./….
15:30
Rode Ster
Bateas Sport
…./….
17:15
Los Diablos
Django
…./….
16:30
Luchteren
De Ves
…./….
17:00
Pomerans
ST United
…./….
10 september 2022
1e afd
16:00
PSG
A'gon
…./….
16:00
Samurai
Omgek Wereld
…./….
16:15
Pink Flamingo's
Elaba
…./….
14:30
Lieske A
Royal Legia Gent
…./….
16:15
Lieske B
G&B Allstars
…./….
15:00
Munte
Dynamo Kahuna
…./….
vrij
Real Gantoise
2e afd
13:30
Willen Is Kunnen
Yellow Riskers
…./….
15:30
Bavegem
Aaltra Eagles
…./….
15:00
Flandria
New Admiraal
…./….
15:00
Kanaaljongens
De Gonde
…./….
Vrij
Boldershof
17:00
Elooi Lourdes
Heilig Hart 2.0
…./….
13:30
Racso
Daring Gent
…./….
3e afd
16:00
Linkeroever
Jugentus
…./….
15:00
De Roos
Django
…./….
15:30
Rode Ster
Pomerans
…./….
16:30
De Ves
Bateas Sport
…./….
16:30
Luchteren
ST United
…./….
15:15
Sportman
Los Diablos
…./….
17 september 2022
1e afd
13:30
Omgek Wereld
Pink Flamingo's
…./….
16:15
Elaba
PSG
…./….
17:15
Real Gantoise
Lieske B
…./….
16:00
Dynamo Kahuna
Lieske A
…./….
15:15
Royal Legia Gent
Samurai
…./….
14:00
Munte
G&B Allstars
…./….
vrij
A'gon
2e afd
15:30
Bavegem
Flandria
…./….
15:15
Yellow Riskers
Elooi Lourdes
…./….
15:15
New Admiraal
Willen Is Kunnen
…./….
Vrij
Heilig Hart 2.0
15:40
Daring Gent
Kanaaljongens
…./….
13:30
De Gonde
Aaltra Eagles
…./….
15:00
Boldershof(*)
Racso
…./….
(*)Terrein VC Zevergem De Pinte
3e afd
16:00
ST United
Rode Ster
…./….
13:30
Bateas Sport
Linkeroever
…./….
16:00
Jugentus
Luchteren
…./….
17:00
Los Diablos
De Roos
…./….
15:30
Django
Sportman
…./….
17:00
Pomerans
De Ves
…./….
24 september 2022
1e afd
16:00
PSG
G&B Allstars
…./….
16:00
Samurai
Pink Flamingo's
…./….
16:15
Elaba
A'gon
…./….
14:30
Lieske A
Omgek Wereld
…./….
16:15
Lieske B
Royal Legia Gent
…./….
15:00
Munte
Real Gantoise
…./….
vrij
Dynamo Kahuna
2e afd
13:30
Willen Is Kunnen
Boldershof
…./….
13:30
Aaltra Eagles
Flandria
…./….
15:15
New Admiraal
Yellow Riskers
…./….
15:30
Bavegem
Kanaaljongens
…./….
Vrij
De Gonde
17:00
Elooi Lourdes
Daring Gent
…./….
13:30
Racso
Heilig Hart 2.0
…./….
3e afd
13:30
Bateas Sport
ST United
…./….
15:30
Rode Ster
Django
…./….
16:00
Jugentus
De Ves
…./….
17:00
Luchteren
Los Diablos
…./….
15:15
Sportman
De Roos
…./….
Terreinen C&D Blaarmeersen niet beschikbaar
1 oktober 2022
1e afd
16:00
Samurai
Lieske A
…./….
16:15
Pink Flamingo's
Lieske B
…./….
17:15
Real Gantoise
PSG
…./….
16:00
Dynamo Kahuna
Elaba
…./….
Royal Legia Gent
Munte
Uitgest
17:15
G&B Allstars
A'gon
…./….
vrij
Omgek Wereld
2e afd
13:30
Aaltra Eagles
Kanaaljongens
…./….
Vrij
Flandria
14:00
Heilig Hart 2.0
Willen Is Kunnen
…./….
15:40
Daring Gent
New Admiraal
…./….
13:30
De Gonde
Racso
…./….
15:00
Boldershof
Yellow Riskers
…./….
3e afd
16:00
ST United
Linkeroever
…./….
15:00
De Roos
Luchteren
…./….
16:00
Jugentus
Sportman
…./….
17:00
Los Diablos
Rode Ster
…./….
15:30
Django
De Ves
…./….
17:00
Pomerans
Bateas Sport
…./….
8 oktober 2022
1/16 finales beker + uitgestelde of vervroegde wedstrijden
14
…./….
22
…./….
15
…./….
23
…./….
16
…./….
24
…./….
17
…./….
25
…./….
18
…./….
26
…./….
19
…./….
27
…./….
20
…./….
28
…./….
21
…./….
29
…./….
15 oktober 2022
1e afd
17:30
PSG(*)
Samurai
…./….
16:00
A'gon
Pink Flamingo's
…./….
16:15
Elaba
Omgek Wereld
…./….
17:15
Real Gantoise
G&B Allstars
…./….
13:30
Dynamo Kahuna
Royal Legia Gent
…./….
15:00
Munte
Lieske A
…./….
vrij
Lieske B
(*) terrein Jan Yoens Gent
2e afd
13:30
Willen Is Kunnen
Aaltra Eagles
…./….
15:15
Yellow Riskers
Flandria
…./….
15:00
Bavegem
New Amiraal
…./….
14:00
Heilig Hart 2.0
Boldershof
…./….
15:40
Daring Gent
De Gonde
…./….
Vrij
Elooi Lourdes
13:30
Racso
Kanaaljongens
…./….
3e afd
16:00
Linkeroever
Django
…./….
16:00
Jugentus
Pomerans
…./….
16:30
Luchteren
Rode Ster
…./….
15:15
Sportman
Bateas Sport
…./….
22 oktober 2022
1e afd
13:30
Omgek Wereld
Real Gantoise
…./….
16:00
Samurai
A'gon
…./….
16:15
Pink Flamingo's
Dynamo Kahuna
…./….
14:30
Lieske A
PSG
…./….
16:15
Lieske B
Elaba
…./….
15:15
Royal Legia Gent
G&B Allstars
…./….
vrij
Munte
2e afd
15:30
Bavegem
Heilig Hart 2.0
…./….
13:30
Aaltra Eagles
Yellow Riskers
…./….
15:00
Flandria
Daring Gent
…./….
15:00
Kanaaljongens
Willen Is Kunnen
…./….
Vrij
New Admiraal
13:30
De Gonde
Boldershof
…./….
17:00
Racso
Elooi Lourdes
…./….
3e afd
16:00
ST United
De Ves
…./….
13:30
Bateas Sport
Luchteren
…./….
15:30
Rode Ster
Sportman
…./….
16:00
Linkeroever
Los Diablos
…./….
15:30
Django
Jugentus
…./….
15:00
De Roos
Pomerans
…./….
29 oktober 2022
1e afd
16:00
PSG
Munte
…./….
16:00
A'gon
Lieske B
…./….
17:15
Real Gantoise
Lieske A
…./….
13:30
Dynamo Kahuna
Samurai
…./….
15:15
Royal Legia Gent
Pink Flamingo's
…./….
17:15
G&B Allstars
Omgek Wereld
…./….
vrij
Elaba
2e afd
13:30
Willen Is Kunnen
Racso
…./….
Vrij
Yellow Riskers
15:15
New Admiraal
Elooi Lourdes
…./….
14:00
Heilig Hart 2.0
Kanaaljongens
…./….
15:40
Daring Gent
Aaltra Eagles
…./….
13:30
De Gonde
Flandria
…./….
15:00
Bavegem
Boldershof
…./….
3e afd
16:00
Linkeroever
Rode Ster
…./….
17:00
Los Diablos
Bateas Sport
…./….
16:00
Jugentus
ST United
…./….
16:00
De Ves
De Roos
…./….
16:30
Luchteren
Django
…./….
17:00
Pomerans
Sportman
…./….
5 november 2022
1e afd
13:30
Omgek Wereld
A'gon
…./….
16:00
Samurai
Elaba
…./….
16:15
Pink Flamingo's
PSG
…./….
16:15
Lieske B
Munte
…./….
15:15
Royal Legia Gent
Real Gantoise
…./….
17:15
G&B Allstars
Dynamo Kahuna
…./….
vrij
Lieske A
2e afd
15:30
Bavegem
Yellow Riskers
…./….
13:30
Aaltra Eagles
New Admiraal
…./….
16:00
Flandria (*)
Willen Is Kunnen
…./….
15:00
Kanaaljongens
Elooi Lourdes
…./….
Vrij
Racso
13:30
De Gonde
Heilig Hart 2.0
…./….
15:00
Boldershof
Daring Gent
…./….
(*) terrein Blaarmeersen Gent
3e afd
15:00
De Roos
Linkeroever
…./….
15:30
Rode Ster
De Ves
…./….
16:00
Jugentus
Los Diablos
…./….
15:30
Django
Bateas Sport
…./….
17:00
Pomerans
Luchteren
…./….
12 november 2022
1e afd
16:00
PSG
Omgek Wereld
…./….
16:00
A'gon
Royal Legia Gent
…./….
16:15
Elaba
G&B Allstars
…./….
17:15
Real Gantoise
Dynamo Kahuna
…./….
15:45
Lieske B
Lieske A
…./….
15:00
Munte
Pink Flamingo's
…./….
vrij
Samurai
2e afd
15:15
Yellow Riskers
De Gonde
…./….
15:15
New Admiraal
Boldershof
…./….
14:00
Heilig Hart 2.0
Daring Gent
…./….
Vrij
Kanaaljongens
17:00
Elooi Lourdes
Aaltra Eagles
…./….
13:30
Racso
Flandria
…./….
3e afd
16:00
Linkeroever
Luchteren
…./….
13:30
Bateas Sport
De Roos
…./….
16:00
Jugentus
Rode Ster
…./….
17:00
Los Diablos
ST United
…./….
15:30
Django
Pomerans
…./….
15:15
Sportman
De Ves
…./….
19 november 2022
1/8 finales beker
30
…./….
34
…./….
31
…./….
35
…./….
32
…./….
36
…./….
33
…./….
37
…./….
1e afd
15:30 Bavegem
Elooi Lourdes
…./….
26 november 2022
1e afd
Vrij
Omgek Wereld
16:00
Samurai
Munte
…./….
17:15
Real Gantoise
Elaba
…./….
16:00
Dynamo Kahuna
A'gon
…./….
15:15
Royal Legia Gent
PSG
…./….
17:15
G&B Allstars
Lieske A
…./….
vrij
Pink Flamingo's
2e afd
Vrij
Bavegem
13:30
Aaltra Eagles
Racso
…./….
15:00
Flandria
Elooi Lourdes
…./….
14:00
Heilig Hart 2.0
New Admiraal
…./….
15:40
Daring Gent
Yellow Riskers
…./….
13:30
De Gonde
Willen Is Kunnen
…./….
15:00
Boldershof
Kanaaljongens
…./….
3e afd
16:00
ST United
Django
…./….
13:30
Bateas Sport
Jugentus
…./….
15:30
Rode Ster
De Roos
…./….
16:00
Linkeroever(*)
De Ves
…./….
16:30
Luchteren
Sportman
…./….
17:00
Pomerans
Los Diablos
…./….
(*) terrein Hipso St Denijslaan
3 december 2022
1e afd
16:00
PSG
Dynamo Kahuna
…./….
16:00
A'gon
Real Gantoise
…./….
16:15
Elaba
Royal Legia Gent
…./….
14:30
Lieske A
Pink Flamingo's
…./….
Vrij
Samurai
15:00
Munte
Omgek Wereld
…./….
vrij
G&B Allstars
2e afd
13:30
Willen Is Kunnen
Daring Gent
…./….
13:30
Yellow Riskers
Heilig Hart 2.0
…./….
15:00
New Admiraal
De Gonde
…./….
15:00
Kanaaljongens
Flandria
…./….
Vrij
Aaltra Eagles
17:00
Elooi Lourdes
Boldershof
…./….
13:30
Racso
Bavegem
…./….
3e afd
17:00
Los Diablos
De Ves
…./….
10 december 2022
1e afd
16:00
A'gon
Lieske A
…./….
16:15
Elaba
Munte
…./….
17:15
Real Gantoise
Samurai
…./….
Vrij
Dynamo Kahuna
15:15
Royal Legia Gent
Omgek Wereld
…./….
17:15
G&B Allstars
Pink Flamingo's
…./….
vrij
PSG
2e afd
13:30
Willen Is Kunnen
Elooi Lourdes
…./….
15:00
Yellow Riskers
Kanaaljongens
…./….
13:30
New Admiraal
Racso
…./….
15:00
Heilig Hart 2.0
Aaltra Eagles
…./….
Vrij
Daring Gent
13:30
De Gonde
Bavegem
…./….
14:00
Boldershof
Flandria
…./….
3e afd
16:00 ST United
Sportman
…./….
17 december 2022 (algemene afgelasting)
Werden herplaatst op 15 april 2023
1e afd
13:30
Omgek Wereld
Dynamo Kahuna
…./….
16:00
Samurai
G&B Allstars
…./….
16:15
Pink Flamingo's
Real Gantoise
…./….
14:30
Lieske A
Elaba
…./….
Vrij
PSG
15:00
Munte
A'gon
…./….
vrij
Royal Legia Gent
2e afd
15:00
Bavegem
Daring Gent
…./….
13:30
Aaltra Eagles
Boldershof
…./….
15:00
Flandria
Heilig Hart 2.0
…./….
15:00
Kanaaljongens
New Admiraal
…./….
Vrij
Willen Is Kunnen
17:00
Elooi Lourdes
De Gonde
…./….
13:30
Racso
Yellow Riskers
…./….
3e afd
15:15
Sportman
Linkeroever
…./….
16:00
Jugentus
De Roos
…./….
13:30
Bateas Sport
Rode Ster
…./….
15:00
Django
Los Diablos
…./….
16:00
De Ves
Luchteren
…./….
16:00
ST United
Pomerans
…./….
24 december 2022
vrij
31 december 2022
vrij
Voor het tweede deel van de kalender, volg deze link